AC Auto Serwis to firma z wieloletnią tradycją  na rynku mechaniki pojazdowej, mająca za sobą ponad 30 lat doświadczenia w branży oraz setki zadowolonych Klientów.

Naprawiamy samochody wszystkich marek. W swoich warsztatach wykorzystujemy nowoczesne technologie i urządzenia, które w połączeniu z doświadczeniem i wieloletnią praktyką, składają się na jakoś świadczonych przez nas usług. Idąc z duchem czasu i w parze z postępem technologicznym, nie zapominamy również o bieżących szkoleniach naszej kadry. W zależności od Państwa oczekiwań i wymogów proponujemy pełen asortyment zarówno oryginalnych jak i alternatywnych części zamiennych.

Zgromadzone przez nas doświadczenie, będące wynikiem ciężkiej wieloletniej pracy, z każdym dniem powiększa rzeszę zadowolonych z naszych usług klientów. Praktyka w branży pozwala nam ciągle poprawiać jakość świadczonych przez nas usług. Sprawą, która jest dla nas absolutnym priorytetem jest satysfakcja naszych klientów. W tej dziedzinie stawiamy na ciągłe doskonalenie. Zrobimy wszystko, aby nasza oferta była dla Państwa atrakcyjna na tle konkurencji. Mimo ogromnej dynamiki na rynku gwarantujemy zawsze dobrą i stabilną cenę. Aby dowiedzieć się co obecnie mamy do zaoferowania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  

                   

NAPRAWY POWYPADKOWE

Kompleksowe naprawy powypadkowe
Pomoc w zgłoszeniu szkody
Samochody zastępcze

MECHANIKA POJAZDOWA

Pełen zakres usług mechanicznych
Diagnostyka silnika
Obsługa układu klimatyzacji

CZĘŚCI ZAMIENNE

Sprzedaż części nowych
Sprzedaż części używanych
Elementy blacharskie

KONTAKT

tel. (0-71) 354 10 43
tel. 512 339 350
e
-mail:biuro@acautoserwis.pl